ALIŞVERİŞ VE EĞLENCE

ALIŞVERİŞ
EĞLENCE

ALIŞVERİŞİN VE EĞLENCENİN DNA’SINI DEĞİŞTİRİYORUZ!Cuba Cuarenta y Dos

Food, Music & Dance

TAPAS & EXOTIC BAR

Cuba 42 Maslak, haftanın her günü bar ve restoran olarak hizmet veren mekanda, müzikler Dj Mehmet Ceyhan’a emanet 🌮🎵 Cuma ve Cumartesi günleri, 21:30-23:30 saatleri arasında Live Cuban Band ve Cuban Dancers ile çıtayı yükseklere çeken bir eğlence ve dans ile karşılaşmanız mümkün 💃🏻🕺🏼 Her an Ayhan Sicimoğlu ile karşılaşabileceğiniz Cuba 42 Maslak’ın renkli dekorasyon anlayışında, her sokak Cuba’ya çıkıyor.

0536 494 14 84

Takip Edin:

AMBARDreamsTalk

HAYAL İLE ÜRETİM VE SOSYAL DAHİLİYET İÇİN BİR YAŞAM ALANI.

TÜRKİYE’DE İLK DEFA YAŞAYAN BİR KÜTÜPHANE.

Türkiye’nin hayallerini dinleyen, 40 üniversitede hayal etmeyi teşvik eden, 3 üniversitede seçmeli olarak hayal kapasitesi dersi olan, yılda 100 den fazla lise ve üniversitede hayal dinleme konferansları gerçekleştiren, 2013 yılından bu yana 40 bin hayal dinlemiş ve 4000 fazla hayale köprü olan DreamsTalk ‘un Türkiye için tasarladığı bir ilk; AMBARDreamsTalk içerisinde ne var: 8000 kitaplık Referans Kütüphanesi. Gün içerisinde öğlen ve akşamüstü Yoga Eğitim ve Atölyeler Konserler ve Sergiler Genç Tasarımcıların Ürünleri Vintage Butik - Porte Manteau Alan kiralama Etkinlik Konferanslar Tiyatro …
AMBARDreamsTalk Keşif, İlim, Bilgi, Tanış olmak, Sevgi, Akış, Hayal, Sorgu ilkelerini baz alarak sosyal dahiliyet için 42 Maslak 6. katta kapılarını açtı.

0530 321 77 66

Takip Edin:

IMAGINEER KIDS

Çocukların hayran olduğu dünyaca ünlü lisanslı karakterlerin bir arada bulunduğu özel bir çocuk dünyası olarak tasarlanan Imagıneer Kids; Cartoon Network, Oddbods, DC Comics gibi çok sevilen karakterleri çocuklarla buluşturuyor. Imagineer Kids’de, çocuk ve yetişkinler için sergilerin gerçekleştirileceği sergi alanı, çocuk tiyatroları, doğum günü odaları, özel temalı etkinlik alanları, sevdikleri lisanslı karakterlerle buluşacakları şov sahnesi bulunuyor. Çocukların kostüm karakterlerle birlikte hayal dünyalarındaki gibi doğum günü partileri düzenleyebileceği Imagineer Kids; küçüklerin keşif dünyalarına hitap ederken söyleşilere, atölyelere ve ayrıca iş dünyası içinde eğlenceli kurumsal etkinliklere de ev sahipliği yapıyor.

KLASİK OTOMOBİL KULÜBÜ

KLASİK OTOMOBİL MERAKLILARININ BULUŞMA NOKTASI

Klasik Otomobiller Kulübü’nün her hafta düzenli olarak bir araya geleceği bu alan, klasik otomobil meraklılarının buluşma noktası olacak... Klasik Otomobil Kulübü 1990 yılında bir avuç Klasik Otomobil meraklısının bir araya gelerek kurduğu, bu günlerde ise üye sayısının 400´ü aştığı, klasik otomobil meraklılarını buluşma noktası. Üyelerinin sohbet etmek ve aralarındaki hasreti gidermek için bir araya gelip eğlenceli aktiviteler düzenlediği Klasik Otomobilciler Kulübü Lokali, Ofis sokaklarının en güzel noktasında yerini aldı.

0212 803 40 10

Takip Edin:

MAC FIT & NUSPA

SPOR & SPA

RAHAT VE EĞLENCELİ ATMOSFERİYLE SPOR & SPA

Türkiye’nin en iyi spor kulübü işletmecisi Mars Sportif tarafından işletilen MAC FIT ve NU SPA, 42 Maslak’da 1.850 m2’lik bir alanda bulunuyor. MAC FIT rahat ve eğlenceli bir spor atmosferi sunarken; NU SPA, dinlendirici masajlarla ve özel programlarıyla günün yorgunluğunu atmak için 42 Maslak’da hizmet veriyor. Mars Sportif’in fit bir yaşam tarzını herkese benimsetmek için yola çıkan ve herkesi spor yapmaya davet eden markası MACFit, spora bahane kabul etmiyor.

0530 344 87 26

Takip Edin:

URBAN RIDERS

INDOOR CYCLING STUDIO

EN YENİ TRENDLERLE SPOR KEYFİ

Urban Riders, farklı sektörlerde çalışıp spor aşığı olan eğitmenlerin bir arada olduğu bir Indoor Cycling stüdyosu! Dersler 24 kişilik studiolarında ‘’kendi potansiyelinizi keşfetmeniz’’ icin dizayn edilmiş müzikler ve ders ritmi ile performansınızı en yükseğe çıkartmak icin hazırlandı. 45 Dakikalik antremanlarında, hem eğlenecek hem de ortalama 500-750 kcal yakacaksınız.

0530 344 87 26

Takip Edin: