PENTHOUSES

42 Maslak

Konsept

Muhteşem bir manzara, geceleri ışıl ışıl parlayan bir İstanbul… 8 metre tavan yüksekliği ve panaromik manzarasıyla 42 Penthouse’lar, Kuzey Ormanları ve Karadeniz'den, Boğaz ve ötesine uzanan ufku ve kent ışıklarının ilham veren ışıltısıyla görsel bir şölen sunuyor.

42 Maslak’ta yer alan 16 adet dubleks penthouse daire, İstanbul’un zirvesinde, sınırların ötesinde bir hayat vaat ediyor. Şehrin muhteşem manzarası ile misafirlerinize İstanbul’u yalnızca 1 dakikada gezdirebilir, yüzlerce metre yükseklikte, 140 m2'lik gökyüzü terasınızda düzenleyeceğiniz partilerle davetlilerinizin ayaklarını yerden kesebilirsiniz.

Standartlar en yüksekte…

Penthouse dairelerde her şey daha kaliteli bir yaşam sürmeniz için düşünüldü. Yalnızca size özel çalışan VIP asansörünüz sizi evinize kadar çıkarmaya hazır. Hayallerinizdeki yaşam alanını yaratabilmek için kendi marka tercihlerinizi kullanabilir, özel mimari tasarım hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

25. katta, adeta bulutların üzerinde yer alan 42 Fitness-Pool&SPA’da yüzme havuzu, fitness, masaj ve sauna seçeneklerinden size özel ayrıcalıklarla yararlanabilirsiniz. Penthouse’lularaözel concierge hizmeti ise 7 gün 24 saat ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere taleplerinizi bekliyor. 

Penthouses Kat Planları