42 CONCIERGE

HAYALLER GERÇEK OLUYOR!

42 Maslak’ta yaşayan veya çalışan bir 42’liyseniz, hayal ettiğiz her şey, “ama her şey” gerçek olabilir. Çünkü 42 Life Concierge dilediğiniz, düşlediğiniz, hayal ettiğiniz, istediğiniz her şeyi gerçek kılıyor veya ayağınıza getiriyor. Universal Service Provider tarafından hayata geçirilen 42 Life Concierge hizmetleri sayesinde birçok ayrıcalık 42’lileri bekliyor. 

365 GÜN, 7 YILDIZLI BİR OTELDE YAŞADIĞINIZI DÜŞÜNÜN...

42 Life Concierge hizmetleri ile en seçkin restoran ve gece kulüplerinde yemek rezervasyonunuzdan, spor salonu ve güzellik merkezi üyeliğinize; yurtiçi ve yurtdışındaki önemli kültür, sanat ve spor etkinlikleri için bilet organizasyonundan, farklı konseptlerdeki tatil taleplerine kadar birçok etkinliği organize edebileceksiniz. 

HİZMETLERİMİZ

Concierge hizmetleri ile en seçkin restoran ve gece kulüplerinde yemek rezervasyonunuzdan, spor salonu vegüzellik merkezi üyeliğinize; yurtiçi ve yurtdışındaki önemli kültür, sanat ve spor etkinlikleri için bilet organizasyonundan, farklı konseptlerdeki tatil taleplerine kadar birçok etkinliği organize edebileceksiniz. %100 müşteri memnuniyeti hedefi ve 16 yıllık tecrübesi, güçlü teknolojik alt yapısı ile yurtiçi ve yurtdışında hayatı kolaylaştıran, hayata renk katan tüm organizasyonları müşteri ihtiyaçlarına göre dizayn edilmiş hizmetleri sizlere sunmaktan memnuniyet duymaktayız. 

NASIL?

Hayallerinize özel bir otomasyon sistemiyle çalışan 42 Life Concierge hizmetlerine; dairenizdeki TouchPanel’den, 42 Life mobil uygulama (IOS ve Android) veya resepsiyon personellerimiz aracılığıyla ulaşabilirsiniz. 

42’LİLERE ÖZEL BİR OTOMASYON SİSTEMİ

42 Life Concierge otomasyon sistemi ile A-Z’ye dilediğiniz her talebi anlık olarak görüntüleyebilirsiniz.
Tüm bu süreçlerin merkezi yönetim üzerinden,belirlenen kalite standartları içerisinde yönetilmesi için hazırlanmış bir sistemdir. 

Global concierge hizmetleri ile entegre olan ve sahip olduğu yapay zekası ile ortak alan yönetiminde çığır açan 42 Life Concierge otomasyon sistemi;
16 yıllık global tecrübe ve en son teknolojiyi bünyesinde barındıran bir yapıdır. 

Bu özel sistem sayesinde, otomasyon sürecimiz ile sadece iç süreçleri kontrol etmiyor; aynı zamanda 7/24 tüm 42’liler ile iletişim halinde bulunuyor ve hizmet standartlarımızı kusursuz müşteri anlayışı ile yürütüyoruz. 

42 Maslak’ın tadını çıkarmak isteyen misafirlerin, bu özel dünyanın fırsatlarından haberdar olması, yararlanabilmesi için geliştirilen 42 Shopping Mall uygulamasına aşağıdaki linten ulaşabilirsiniz.


Uygulamayı indirmek için tıklayın!