ALIŞVERİŞ VE EĞLENCE

ALIŞVERİŞ
EĞLENCE

ALIŞVERİŞİN VE EĞLENCENİN DNA’SINI DEĞİŞTİRİYORUZ!Modül İstanbul

ALIŞVERİŞTE YENİLİK: MODÜL İSTANBUL

Tasarımı ve belli bir yaşam tarzını merkezine almış farklımarkaların vitrini olacak bir merkez yaratma düşüncesiyle yola çıkan Modül İstanbul, yepyeni bir tüketici deneyimi sunuyor. DETAY GÖSTER

MACRO CENTER

AYRICALIKLI ÜRÜNLER VE ÖZEL MAĞAZA TASARIMI

Ayrıcalıklı ürün portföyü, yüksek standartlarda sunduğu müşteri hizmetlerine özel mağaza tasarımıyla Türkiye’nin seçkin süpermarket zinciri Macrocenter 42 Maslak’ta! Kurulduğu günden itibaren müşteri beklentilerine odaklanan, perakende sektöründe yenilikçilik ve gelişimle anılan Migros Ticaret A.Ş’nin markası Macrocenter, müşterilerinin yaşam tarzı ve tercihlerine özel hizmet ve ürünler sunuyor. Avrupa’nın ve dünyanın en ayrıcalıklı lezzetlerinin yanı sıra Anadolu’ya özgü tatları da sunan Macrocenter, beklentileri aşan hizmet kalitesi ile yaptığı her işe tutku ile imza atıyor ve her zaman bir adım önde olmaya devam ediyor..

0850 677 53 96

Takip Edin:

MÖSYÖ

KURU TEMİZLEME & LOSTRA & TERZİ & OTO YIKAMA

Servis sektörünün en yenilikçi zincir markası Mösyö, 42 Maslak’ta yeni şubesini açıyor! Organik Kuru Temizleme Tüm yatırımını “Green Earth” patentli özel teknolojiye yapan marka, yeni nesil kuru temizleme yapıyor.

NEVA ECZANESİ

Maslakta hizmet vermekte olan Neva Eczanesi, yenilenen yüzü ile 42 Maslak’ta hizmet veriyor. Sağlık kurumları reçeteleri, kişisel bakım danışmanlığı, majistral ilaç yapımı alanlarında da profesyonel ekibi ile her türlü sağlık ihtiyacınızı karşılıyor.

0212 286 10 90

Takip Edin:

NEZİH

KİTAP, KIRTASİYE

Nezih, 1970’ten beri kitap, kırtasiye ve oyuncak alanlarında en yeni, en renkli, en ilginç ürünleri, kaliteli bir mağaza ortamında müşterilerine sunmayı amaç edinmiş öncü bir firmadır. 1907 yılında İskele Kitabevi adıyla kurulmuş, 1970 yılında Nezih ismini alarak ilk mağazasını Şaşkınbakkal’da, ikinci mağazasını 1984 te Kadıköy’de açmıştır. Bugün toplam 31 mağazasıyla İstanbul ve Ankara’da hizmet vermektedir. Nezih, sektöründe oluşturduğu mağazacılık anlayışıyla bir çok firmaya da örnek ve ilham kaynağı olmaya devam etmektedir. Nezih Mağazaları 7’den 70’e herkesin, geniş ürün çeşitleri arasında aradığını bulabildiği, kendisini ya da sevdiklerini memnun edecek bir sürprizle karşılaşabildiği, kaliteli ve dürüst hizmet alabildiği popüler alışveriş noktalarıdır.

0212 809 60 24

Takip Edin:

NICHE & CO.

ARTISTIC PARFUMERY

KOZMETİKTE DÜNYADA İLK KEZ DENEYİMLENECEK ÖZEL ÇALIŞMASIYLA 42 MASLAK’TA!

Niche & Co. lüksün temel prensipleri olan yüksek kalite, nev-i şahsına münhasırlık özelliklerinin yanı sıra niche olmanın gereği olan sanatkarlık/ustalık (savoir-faire) ve çok nadir bulunurluk özellikleri ile öne çıkan kozmetik ürünleri, özel moda tasarım ve objelerinin de müşterilerinin beğenisine sunacak yepyeni bir perakende markası!

Takip Edin:

SAÇ İSTANBUL

MÜRSEL ŞEFDELİ

ÖZEL KREASYONUYLA SAÇ MODASINA YÖN VERİYOR

Saç İstanbul markası hepsi ayrı ayrı 1980’lerden beri marka olmuş kendi kulvarlarında sağlam adımlarla ilerleyen 5 ayrı markadan oluşuyor. Farklı markaların bir araya gelerek oluşturduğu bu proje, çok yakın zamanda Türkiye’nin en iyi zincir firmalarından biri olacak ilk ve tek proje.
Saç İstanbul markası yakın zamanda kendi akademisi olan kendi kreasyonlarını yaratan ve saç modasına yön veren bir marka haline gelecek…

0212 285 44 17

Takip Edin:

WATSONS

KİŞİSEL BAKIM

TÜRKİYE’NİN ÖNDE GELEN KOZMETİK ZİNCİRİ

A.S. Watson Group’un bir parçası olarak 1841 yılından beri faaliyet gösteren Watsons, bugün 12 ayrı pazardaki 6000’den fazla mağazasıyla dünyanın önde gelen güzellik ve kişisel bakım zincirlerinden biri. Kaliteli ve yenilikçi bir perakende anlayışını temsil eden Watsons’larda, zevkli ve eğlenceli bir mağaza konsepti içinde kozmetik, kişisel bakım ve onları tamamlayan yenilikçi ürün gruplarından 25.000’i aşkın ürün her hafta tüketici ile buluşuyor.

0212 809 28 06

Takip Edin: