loader

 • Yılın İş İnsanları' 12 Ödül Töreni

  Ekonomist Dergisi tarafından her yıl düzenlenen ‘Yılın İş İnsanları Ödül Töreni’nin 22’incisi, Bay İnşaat 42 Maslak işbirliğiyle 15 Mart 2013 gecesi Renaissance Bosphorus otelinde gerçekleştirildi.

  Geceye iş ve ekonomi dünyasının önde gelenleri, medya yöneticileri ve özel davetlilerin katılımıyla yoğun ilgi oldu.

  Devamı >
 • 'Young Presidents Organization' ile Yeni Yıl Partisi

  Bay İnşaat, dünyada 120’den fazla ülkede 20 bin üyesi bulunan ve toplamda yıllık 6 trilyon dolar gelir elde eden şirketlerin üst düzey yöneticileri, Genç Başkanlar Organizasyonu (Young Presidents Organization-YPO) ile buluştu.

  YPO’nun geleneksel buluşma yemeğine sponsor olan Bay İnşaat’ın Yönetim Kurulu Üyesi Erol Özmandıracı; Günümüzde 15 milyon kişiye istihdam sağlayan YPO üyesi şirketlerin özellikle Türkiye yatırımlarını arttırmalarının ekonomiye de katkı sağlayacağını belirtti.

  Devamı >
 • Klasik Otomobil Cumhuriyet Rallisi

  Bay İnşaat - 42 Maslak, Klasik Otomobil Cumhuriyet Rallisine start verdi. Geçmiş ve geleceği buluşturan özel bir etkinliğe ev sahipliği yaptı.

  Modern İstanbul'un yeni yüzü Maslak'ta dengeleri değiştirmeye hazırlanan Bay İnşaat - 42 Maslak projesi, Türkiye Cumhuriyeti'nin 89'uncu yılı adına yapılan Klasik Otomobil Cumhuriyet Rallisi'nin başlangıç noktası oldu. Rallinin start sponsorluğunu üstlenen proje sanat başta olmak üzere bir çok alandaki çalışmalara destek olmaya devam ediyor. Kendilerine özgü bir ralli disiplini olan Klasik Otomobil Cumhuriyet Rallisi, Bay İnşaat'ın 42 Maslak projesinden start aldıktan sonra Saray, Kıyıköy, Kırklareli güzergâhını izleyerek Edirne'ye ulaştı. Aynı gün dünya kültür mirası olan Selimiye Camii'ni ziyaret eden klasikler, 7 Ekim sabahı Babaeski, Lüleburgaz, Çatalca güzergâhını izleyerek Nuruosmaniye'de ralliyi sonlandırdı. Klasik Otomobil Cumhuriyet Rallisi'ne Can Ergene ve Yonca Ergene 1968 F Mercedes Benz, Dilek Altınay ve Lara Altınay 1965 F Ford Mustang, Kerim Yardımcı ve Deniz Yardımcı 1968 F Mercedes Pagoda, Serdar Yanaşan ve Esen Yanaşan 1970 G Ford Galaxie 500 model otomobilleriyle katıldı. Yarışmacılar Bay İnşaat - 42 Maslak Satış ofisinde yarış öncesi kahvaltılarını yaptılar. Kahvaltı sonrası gerçekleşen basın toplantısı ve yarış briefingi ardından 38 klasik otomobil start aldı.

  Devamı >

SİZİ ARAYALIM

İLGİLENDİĞİNİZ TÜR