loader

MULTI-OFFICE KONSEPT

42 Maslak, anahtar teslim olarak sunulan ve "Extended Stay" opsiyonu olan, rezidans olarak kullanılıp aynı zamanda da tam donanımlı ofis hizmeti alabileceğiniz yepyeni bir ofis/rezidans konsepti sunuyor.

Multi-Office'ler 76 m2 ile 188 m2 arasında değişen 195 adet küçük metrekareli ofis/rezidanslardan oluşuyor. Tüm Multi-Office'lere taşınmaya hazır banyolar ve kitchenette'ler dahil, anahtar teslim modeli ile sahip olabiliyorsunuz. Üstelik Multi-Office'inizi “yatak odalı ofis/rezidans” olarak veya isterseniz “yatak odasız tam donanımlı ofis” olarak seçebiliyorsunuz.

EXTENDED STAY

BAY İnşaat'ın Multi-Office yatırımcıları için özel olarak geliştirdiği "Extended Stay"; mobilyalı ve konaklamalı ofis/rezidansların, ihtiyaca göre haftalık ya da aylık olarak kiralanabilmesini ve otel işletmesi tecrübesi olan bir yönetim tarafından sizin adınıza işletilmesini kapsayan bir modeldir. "Extended Stay" modelinde Multi-Office sahiplerinin yararlandığı standart hizmetlere ek olarak, özel hizmetlerden de faydalanabileceklerdir.

  • Kısa ve Orta Vadeli Kiralama Hizmeti

  • House Keeping Hizmeti

  • VIP Sekreterya Hizmeti

Multi-Office kataloğunu görüntülemek için tıklayınız

SİZİ ARAYALIM

İLGİLENDİĞİNİZ TÜR