ÖDÜLLERİMİZ

42 Maslak

GERİ

Türk Lezzet Müzesi, Gastro Entertainment İstanbul’da özel ödül aldı.

Bay İnşaat Yönetim Kurulu üyesi Erol Özmandıracı, Türk Lezzet Müzesi girişimiyle, 16-17 Eylül 2017 tarihlerinde düzenlenen Gastro Entertainment İstanbul 2017’de, gastronomi dünyasına katkılarından dolayı özel ödüle layık görüldü. Çinili Köşk’te düzenlenen özel bir davet ileGastro Entertainment İstanbul’da yer alan Türk Lezzet Müzesi büyük ilgi çekti. Dünyadan ve Türkiye’den gurmeler, gastronomlar, şefler, mutfak sanatını geliştirenler, markalar ve mutfak sanatlarının önde gelen uzmanlarının buluştuğu Gastro Entertainment İstanbul, bu yıl da Türk gastronomisine değer katmaya devam etti. Bay İnşaat Yönetim Kurulu üyesi Erol Özmandıracı, bu etkinlikte Türk Gastronomi dünyasına heyecan ve yenilik katan Türk Lezzet Müzesi girişimiyle gastronomi dünyasına katkılarından dolayı özel ödüle layık bulundu. Öte yandan, Gastro Entertainment İstanbul’da Erol Özmandıracı ve 42 Maslak Satış ve Pazarlama Direktörü Zeynep Salman’ın ev sahipliğinde Çinili Köşk’te düzenlenen davette misafirlerine Sefarad yemekleri ikram edildi. Çinili Köşk’te düzenlenen Türk Lezzet Müzesi daveti, büyük ilgi gördü. En az çeyrek asırdan bu yana Türk Mutfağına yön veren en meşhur 30 yerel lezzet markasını tek bir çatı altında bir araya getiren Türk Lezzet Müzesi, Türkiye’nin asırlar içinde gelişmiş özgün lezzetlerini sizlerle 42 Maslak’ta buluşturuyor…

42 Maslak’a Ödül : Sürdürülebilirlik ve İnovasyon

2014 yılında Ofis 2 ve Ofis 3 blokları ile Türkiye’nin ilk de “Enerji ve Çevre Dostu Tasarımda Liderlik’’ LEED Platinum sertifikası sahibi olan, geçtiğimiz günlerde de 3. LEED sertifikasını Gold seviyesinde alan 42 Maslak; Türkiye’de uzun yıllardır faaliyet gösteren Rigips’in düzenlediği Ulusal Alçı Yarışması Ödülleri’nde “Sürdürülebilirlik ve İnovasyon” kategorisinde birincilik ödülüne layık görüldü.
Alçı sektöründe Türkiye’de uzun yıllardır faaliyet gösteren Rigips’in düzenlediği Ulusal Alçı Yarışması Ödülleri 30 Ocak Cumartesi akşamı Sakıp Sabancı Müzesi TheSeed’de düzenlenen görkemli bir törenle sahiplerini buldu. “Sürdürülebilirlik ve İnovasyon” kategorisinde birincilik ödülü alan 42 Maslak, sürdürülebilirlik konusundaki ciddiyetini bir kez daha kanıtlamış oldu. Yarışmada birincilik kazanan projeler, uluslararası alanda Saint-Gobain grubu tarafından 20 yıldır düzenlenen ve Haziran ayında Prag’da gerçekleşecek olan 10. Saint-Gobain Uluslararası GypsumTrophy ödüllerinde Türkiye’yi temsil edecek. Kazanan projeler dünyanın dört bir yanından gelen basın mensuplarının önünde ödüllerini alacak. Doğaya ve insana saygılı, sürdürülebilir binalar yaparak gelecek nesillere daha güzel bir dünya bırakmak için çalışmalarımıza son sürat devam ediyoruz.