KULİS MASLAK

Modül İstanbul

KULİS MASLAK

- Kulis hep en çok merak edilen,
en heyecanlı koridor… WEBSİTESİNE GİT

İstanbul mutfağı, dansı, içkisi, neşesi, kafeleri ile sanki ortak bir paydada buluşmak ya da bu yolda yürürken ipuçlarını yakalamakla eşdeğer gibi.

“Unutma beni dolması” ile tekrar meyhaneye çağrılan insanları hatırlayarak, caz müziğin sultanı olarak bilinen Frederick Bruce Thomas’ı anarak, sabah beşlere kadar süren danslara eşlik ederek, Fikret Adil’in Garden Bar’ını anımsayarak ve Turkuaz Bar’ın girişinde sıra bekleyerek, Ahmet Rasim’in ada vapurunda eşinden fırça yedikten sonra kaleme aldığı Sakın Geç Kalma Erken Gel’ini unutmayarak, Beyoğlu Concordia Tiyatrosu’nun sirk gösterilerini izleyerek, boğaz semalarında çıplak sesle söylenen makamları fısıldayarak...

İstanbul eğlence hayatının yeni bir yüzü olan Kulis sahnesi, yaratacağı konseptlerle anı yakalayarak anlama dönüştürmeyi hedefliyor.

Kulis Maslak’ta kültür sanat, iş toplantılarınıza ve organizasyonlarınıza ev sahipliği yapmayı ve sanat mağazamızla da size geçmiş ve bugün arasında bir zaman yolculuğu yaşatmayı hedefliyoruz…..

Etkinlik alanlarımız ve sanat mağazamızın yanısıra Kulis Akademi , Kulis Sahne, Kulis Atölye ve Kulis House ile sizi bizlerle birlikte yıl boyunca birbirinden renkli organizasyonları deneyimlenmeye davet ediyoruz…