loader
 • 42 Maslak’a Bir Ödül Daha: Sürdürülebilirlik ve İnovasyon

  42 Maslak’a Bir Ödül Daha: Sürdürülebilirlik ve İnovasyon

  2014 yılında Ofis 2 ve Ofis 3 blokları ile Türkiye’nin ilk de “Enerji ve Çevre Dostu Tasarımda Liderlik’’ LEED Platinum sertifikası sahibi olan, geçtiğimiz günlerde de 3. LEED sertifikasını Gold seviyesinde alan 42 Maslak; Türkiye’de uzun yıllardır faaliyet gösteren Rigips’in düzenlediği Ulusal Alçı Yarışması Ödülleri’nde “Sürdürülebilirlik ve İnovasyon” kategorisinde birincilik ödülüne layık görüldü.

  Alçı sektöründe Türkiye’de uzun yıllardır faaliyet gösteren Rigips’in düzenlediği Ulusal Alçı Yarışması Ödülleri 30 Ocak Cumartesi akşamı Sakıp Sabancı Müzesi TheSeed’de düzenlenen görkemli bir törenle sahiplerini buldu. “Sürdürülebilirlik ve İnovasyon” kategorisinde birincilik ödülü alan 42 Maslak, sürdürülebilirlik konusundaki ciddiyetini bir kez daha kanıtlamış oldu.

  Yarışmada birincilik kazanan projeler, uluslararası alanda Saint-Gobain grubu tarafından 20 yıldır düzenlenen ve Haziran ayında Prag’da gerçekleşecek olan 10. Saint-Gobain Uluslararası GypsumTrophy ödüllerinde Türkiye’yi temsil edecek. Kazanan projeler dünyanın dört bir yanından gelen basın mensuplarının önünde ödüllerini alacak.

  Doğaya ve insana saygılı, sürdürülebilir binalar yaparak gelecek nesillere daha güzel bir dünya bırakmak için çalışmalarımıza son sürat devam ediyoruz.

  Devamı >
 • En Başarılı Emlak Yatırım Ödülü

  TÜRKİYE’NİN EN BAŞARILI EMLAK YATIRIM ÖDÜLÜ

  Capital ve Ekonomist dergileri tarafından, Grand Hyatt Otel’de düzenlenen “2012 Türkiye'nin En Başarılı Emlak Yatırımları” yarışmasında, 42 Maslak “En Başarılı Emlak Yatırımı Ödülü” olmak üzere, bir çok ödüle layık görüldü.

  İnşa ettiği projelerde 41 yıllık deneyimini gözler önüne seren Bay İnşaat, Türkiye'de ‘sanat' konseptiyle ilk kez inşa edilen "42 Maslak Projesi" ile 2012 yılının 'En Başarılı Emlak Yatırımı Ödülü'nün sahibi oldu. Ayrıca aday olduğu Karma Yapı Kategorisi'nde birinci olurken, Akıllı Ev Kategorisi'nde ikinci, Markalı Konut Kategorisi'nde ise üçüncü oldu.

  Bay İnşaat 42 Maslak projesinin, gecenin yıldızı olduğu gecede büyük bir heyecan içinde geçen yarışmanın jürisinde gayrimenkul ve emlak konusunda uzman isimler ve akademisyenler yer aldılar.

  Devamı >
 • Reklam Ödülleri

  42 Maslak İlanları 24. Kristal Elma Sahibi

  Türkiye’de sanat konseptiyle inşa edilen ilk proje olan Bay İnşaat - 42 Maslak, “Artful Living” ve “Art Workers” reklamlarıyla uluslarası ve ulusal olmak üzere en önemli yarışmalarda ödül kazandı.

  Golden Drum Ödülleri
  19. Uluslararası Golden Drum Yeni Avrupa Reklamcılık Festivali ödülleri kapsamında Artful Living kampanyası “Golden Drum Açıkhava kategorisinden Grand Prix ödülü” ile döndü.

  Kristal Elma Ödülleri
  24. Kristal Elma Reklam Ödülleri Yarışması’nda 42 Maslak reklam kampanyası 4 ödüle layık görüldü.
  42 Maslak, “Yapı ve Yapı Malzemeleri” kategorisinde “Kürekçi” versiyonu birinciliğe, “Demirkesen” versiyonu ikinciliğe ve “Testere” versiyonu ise üçüncülüğü alarak kategorinin tüm ödüllerini topladı.
  42 Maslak iş makineleri” viral filmi ise, “Film TV ve Sinema dalında yapı ve yapı malzemeleri” kategorisinde de ikinci oldu.

  Kırmızı Reklam Ödülleri
  “Demirkesen İşçi” ilanı, 9. Kırmızı Reklam Ödülleri arasından “Basında En İyi Konut Reklamı Başarı Ödülü” kategorisinde Başarı Ödülü’ne layık görüldü.

  Devamı >

SİZİ ARAYALIM

İLGİLENDİĞİNİZ TÜR