Mustafa Seven’in ARTriangle ‘Şehir Hikayeleri’ Sergisi 42 Maslak Art!SPACE Gallery’de Açıldı

Yaşamın sanatla harmanlandığı 42 Maslak’ın galeri alanı Art!SPACE Gallery’nin ev sahipliği yaptığı ARTriangle ‘Şehir Hikayeleri’ fotoğraf sergisinin açılış kokteyli 21 Aralık tarihinde, sanatseverlerin katılımı ile gerçekleşti.

Türkiye, Azerbaycan ve Gürcistan’ın dahil olduğu üçgende kurumsal ve ticari müşterilerine sürdürülebilir bankacılık hizmeti veren PASHA Bank’ın ülkelerarası sinerji hedefini sanatsal boyuta taşımasının bir sonucu olan ARTriangle ‘Şehir Hikayeleri’ fotoğraf sergisi sanatseverlerle buluştu.İş ve cemiyet hayatından isimlerin de katıldığı sergi açılışı, 42 Maslak’ın seçkin atmosferinde gerçekleşti.

Bakü, İstanbul ve Tiflis’in hayat dolu insanlarının, hiç yaşlanmayan sokaklarının ve köklü değerlerinin fotoğraf sanatçısı Mustafa Seven’in kadrajından ölümsüzleştirildiği ARTriangle ‘Şehir Hikayeleri’ fotoğraf sergisi ile her şehrin doğal yaşamı, insan ilişkileri, tarihi simgeleri incelenerek sanatseverlerin bütün dokuyu deneyimleyebilmeleri amaçlandı.

Başarılı fotoğraf sanatçısı Mustafa Seven’in yorumuyla ortaya çıkarılan sergi, Bakü ve Tiflis’ten önce Türk sanatseverlerin beğenisine sunuldu. Türkiye, Azerbaycan ve Gürcistan arasındaki sanatsal bağların güçlenmesine katkı sağlayacak sergi 31 Ocak 2017 tarihine kadar 42 Maslak içinde yer alan Art!SPACEGallery’de izlenebilecek.

Paylaş

ETKİNLİKLER

Tümü