42 SHOPS ve ZUBİZU, Alışverişte Yeni Konsept Yaratan Modül İstanbul Design Lab’ı Tanıttı!

Bay İnşaat yatırımıyla çok yakında açılışı gerçekleşecek 42 SHOPS ve Doğuş Müşteri Sistemleri’nin mobil uygulaması ZUBİZU, alışveriş anlayışına yeni bir soluk getirecek Modül İstanbul Design Labiçin iş birliğine imza attı.

5 Nisan’da Art!SPACEGallery’deyapılan Modül İstanbul Design Lab tanıtım toplantısında en gözde marka sahipleri bir araya geldi. Toplantıya Bay İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Erol Özmandıracı ile Doğuş Müşteri Sistemleri CEO’su Hakan Kaplan’ın yanı sıra projenin marka danışmanlığını üstlenen Canan & İris ConceptEvents kurucuları İris Hatemve Canan Köksal ile işletme ve operasyon süreçlerinden sorumlu Operations Business Solutions kurucusu Perviz Resuli de katıldı.

Cam eşyadan seramiğe, tekstilden ev eşyasına, onlarca ürünü bir arada bulundurmayı hedefleyen Modül İstanbul Design Lab, 4 metrekareden 8 metrekareye kadar büyütülebilecek modüller halindeki mağazalardan oluşuyor. Bu sayede mağaza açmak isteyenler için özel bir fırsat olarak ön plana çıkıyor.

Satış elemanı desteği opsiyonu, ortak veya özel kasa opsiyonu, hediye paketi noktası, concierge hizmeti, kapalı otopark ve vale hizmeti gibi imkanların da bulunduğu Modül İstanbul Design Lab, şehrin en özel markalarının buluşma noktası olacak.

Paylaş

ETKİNLİKLER

Tümü