42 Maslak Art!SPACE Gallery Sezona Merhaba Dedi.

Yıl boyu çağdaş sanatın güçlü mesajlarını izleyicilerle buluşturan 42 Maslak Art!SPACE Gallery; Gama Gallery iş birliği ile “Nereden geldik? Biz kimiz? Nereye gidiyoruz?” sergisini Contemporary İstanbul’un ardından Maslak’a taşıyarak yeni sezona dinamik bir giriş yaptı.

Yeni sanat sezonu Maslak’ta güçlü mesajlar içeren bir sergi ile açıldı. Yıl boyu sanatlaiç içe biryaşam seçeneği sunan 42 Maslak’ın yeni sergisi 19 Eylül’de Art!SPACEGallery’de açıldı. Bay İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Erol Özmandıracı ve 42 Maslak Satış ve Pazarlama Direktörü Zeynep Salman’ın ev sahipliğinde gerçekleşen serginin açılışınaserginin sanatçılarının yanı sıra; Güray Akar, Derya Bigali, Yusuf Day, Koray Erkaya, Gizem Oflazoğlu, Berrin Saran, Nuray Fenercioğlu, Şahika Öztol, Canan Tınaz, Özge İncecik, Zeynep Uzel, Aydın Arpa, Erdal Dilaver, Gözde Çubukçu, Ali Bakova, Lara Dibriş, Nevin Kalabak, Merve Özenbay, Ayşe Kalabak, Rima Kolbaşı, Yeliz Tozlubaşta olmak üzere sanat, cemiyet ve iş hayatının tanınmış simalarından çok sayıda kişi katıldı.

Üç başlık altında işlenen sergide “Nereden Geldik?” başlığı altında Beril Gülcan ve Havva Marta’nın, “Biz kimiz?” başlığı altında Yiğit Dündar, Emile Gotmann ve Burcu Urgut’un, “Nereye gidiyoruz?” başlığında ise Nilay Özenbay, Melike Uçku veYiğit Yazıcı’nıneserleri yer alıyor. Serginin çekirdeğinde güncel sorunlara bir çözüm arayışı ve pozitif bir yaklaşımla tartışmalara açık bir davet bulunuyor.

Gama Art Gallery’ninContemporaryİstanbul’dada yer alan “Nereden geldik? Biz kimiz? Nereye gidiyoruz?” sergisi 10 Ekim tarihine kadar Art!SPACEGallery’de görülebilecek.

Paylaş

ETKİNLİKLER

Tümü