‘Şimdi’ Kavramına Farklı Bir Bakış Art!SPACE’de!

Sanatı yaşamın bir parçası haline getirmek için sanat etkinliklerini aralıksız sürdüren 42 Maslak’ta, 9 Şubat Perşembe günü “Şimdinin Kırılganlığı” sergisinin açılışı gerçekleşti.

Bay İnşaat Yönetim Kurulu üyesi Erol Özmandıracı ve 42 Maslak Satış ve Pazarlama Direktörü Zeynep Salman’ın ev sahipliğinde Art!SPACEGallery’de gerçekleşen açılışa sanat, cemiyet ve iş hayatının tanınmış simaları katıldı.

Zeynep Akgün, Özgür Demirci, Ahmet Duru, Sibel Horada, Hayal İncedoğan, NesrenJake, Sümer Sayın, Berkay Tuncay, Ayla Turan ve Sayat Uşaklıgil’in eserlerinin yer aldığı serginin açılışında Galata Perform ekibi de dikkat çekici bir performans gerçekleştirdi. Geçmişin sakin sanat müziği ezgileri eşliğinde günlük yaşamın yoğun temposu arasındaki tezatlıkları sergileyen Galata Perform ekibi, sanatseverlere keyifli anlar yaşattı.

Daire Galeri işbirliği ile gerçekleşen Şimdinin Kırılganlığı sergisi 1 Nisan Cumartesi gününe kadar hafta içi 09.00-19.00, hafta sonu 10.00-18.00 saatleri arası 42 Maslak satış ofisinde yer alan Art!SPACEGallery’de görülebilir.

Paylaş

ETKİNLİKLER

Tümü