Topography of Mind’ at Art!SPACE Gallery!

Sanatsal etkinliklerini aralıksız sürdüren 42 Maslak, Bay İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Erol Özmandıracı ve 42 Maslak Satış ve Pazarlama Direktörü Zeynep Salman’ın ev sahipliğinde heyecan verici bir sergiyi daha sanatseverlerle buluşturdu. 5 Nisan’da 42 Maslak Art!SPACEGallery’de gerçekleşen serginin açılışına sanat, cemiyet ve iş hayatının tanınmış simaları katıldı.

Erkan Özdilek ve Kerim Kılıçarslan’ın 2016’da başlamış, son adımı 2018’de tamamlanacak olan ve Kapadokya bölgesini bir deneyim alanı olarak kurguladıkları serginin küratörlüğünüMarcusGrafüstlendi. İlk adımı 42 Maslak Art!SPACEGallery’de gerçekleşen bu proje, uluslararası bir dizi sergi, sunum, workshop ve tüm bu sürecin belgelendiği bir kitaba dönüşecek uzun ve zorlu bir çalışma sürecinin ürünü olarak öne çıktı.

Bugünün sanat-piyasa koşullarında ikili veya çoklu ilişkiler ağıyla kendisini var etmeye çalışan sanatçı profiline muhalif yaklaşımları ve bu tavrı kendi sanatsal pratiklerine taşıyan projenin ilk sergisi, 20 Mayıs’a kadar hafta içi 09.00-19.00, hafta sonu 10.00 - 18.00 saatleri arası 42 Maslak satış ofisinde yer alan Art!SPACEGallery’de sanatseverlerin ziyaretine açık olacak.

Paylaş

ETKİNLİKLER

Tümü