ALIŞVERİŞ VE EĞLENCE

ALIŞVERİŞİN VE EĞLENCENİN DNA’SINI DEĞİŞTİRİYORUZ!IMAGINEER KIDS

Çocukların hayran olduğu dünyaca ünlü lisanslı karakterlerin bir arada bulunduğu özel bir çocuk dünyası olarak tasarlanan Imagıneer Kids; Cartoon Network, Oddbods, DC Comics gibi çok sevilen karakterleri çocuklarla buluşturuyor. Imagineer Kids’de, çocuk ve yetişkinler için sergilerin gerçekleştirileceği sergi alanı, çocuk tiyatroları, doğum günü odaları, özel temalı etkinlik alanları, sevdikleri lisanslı karakterlerle buluşacakları şov sahnesi bulunuyor. Çocukların kostüm karakterlerle birlikte hayal dünyalarındaki gibi doğum günü partileri düzenleyebileceği Imagineer Kids; küçüklerin keşif dünyalarına hitap ederken söyleşilere, atölyelere ve ayrıca iş dünyası içinde eğlenceli kurumsal etkinliklere de ev sahipliği yapıyor.

KLASİK OTOMOBİL KULÜBÜ

KLASİK OTOMOBİL MERAKLILARININ BULUŞMA NOKTASI

Klasik Otomobiller Kulübü’nün her hafta düzenli olarak bir araya geleceği bu alan, klasik otomobil meraklılarının buluşma noktası olacak... Klasik Otomobil Kulübü 1990 yılında bir avuç Klasik Otomobil meraklısının bir araya gelerek kurduğu, bu günlerde ise üye sayısının 400´ü aştığı, klasik otomobil meraklılarını buluşma noktası. Üyelerinin sohbet etmek ve aralarındaki hasreti gidermek için bir araya gelip eğlenceli aktiviteler düzenlediği Klasik Otomobilciler Kulübü Lokali, Ofis sokaklarının en güzel noktasında yerini aldı.

0212 803 40 10

Takip Edin:

MAC FIT & NUSPA

SPOR & SPA

FUN AND RELAXED ATMOSPHERE FOR FITNESS & SPA

Turkey’s leader fitness chain Mars Sportif operates its MACFit and NUSPA on a 1.850 sqm premises at 42 Maslak. Whilst MACFit offers a fun and relaxed atmosphere for fitness, NUSPA enables its guests to renew themselves with calming massages and relaxing treatments.

0530 344 87 26

Takip Edin:

URBAN RIDERS

INDOOR CYCLING STUDIO

EN YENİ TRENDLERLE SPOR KEYFİ

Urban Riders, farklı sektörlerde çalışıp spor aşığı olan eğitmenlerin bir arada olduğu bir Indoor Cycling stüdyosu! Dersler 24 kişilik studiolarında ‘’kendi potansiyelinizi keşfetmeniz’’ icin dizayn edilmiş müzikler ve ders ritmi ile performansınızı en yükseğe çıkartmak icin hazırlandı. 45 Dakikalik antremanlarında, hem eğlenecek hem de ortalama 500-750 kcal yakacaksınız.

0530 344 87 26

Takip Edin: