loader

Maslak’ta Kültür ve Sanatın Kalbi 42 PSM’de Atıyor.

42 Performans Sanatları Merkezi ileri teknoloji görüntü, ses, ışık sistemleri, üst düzey akustik altyapısı, geniş sahne kapasitesi ve doğayla uyumlu mimari çözümleriyle tiyatro, konser ve müzikallerle sanatseverleri kültür-sanatla buluştururken aynı zamanda defile, özel etkinlik, özel gösterim, seminer gibi etkinliklere de ev sahipliği yapıyor.

600 kişilik kapasiteye sahip çok amaçlı performans merkezi; kültür sanat faaliyetleri, kurumsal etkinlikler ve Dünya çapında milyonlarca izleyici ve oyuncu kitlesine sahip Esports etkinliklerinin de buluşma noktası.

Ana salonu haricindeki özel toplantı salonlarıyla da farklı taleplere cevap verebilecek kapasiteye sahip 42 PSM, sadece Maslak sakinleri değil, tüm İstanbullular’ın sosyal yaşamında önemli bir yer buluyor.

 

Artful Living

42 Maslak sanat ve bilimin, bir toplumun en temel yapıtaşları olduğu fikri üzerine kurulu “Artful Living” konseptinden aldığı ilhamla kültür ve sanatın nabzını tutuyor ve aynı zamanda yaşam ve sanatın iç içe olduğu bir hayat tarzı da sunuyor.Artful Living sanat, kültür yaşam ve edebiyat alanlarında izleyicisine nitelikli haber ve özgün içerik sunan bir sanat portalı.

İzleyicilerini sanat ve kültür yaşam hayatının bir parçası yaparak, paylaşımlarda bulunmasını, yorumlar yapmasını, takipte bulunabilmesini ve ürettiklerini paylaşabilmesini sağlıyor.

Bu hali ile Artful Living eşsiz bir sanat sosyal medyasıdır.

SİZİ ARAYALIM

İLGİLENDİĞİNİZ TÜR