loader

42 SHOPS’ta Dünya mutfaklarından en iyi örnekleri doğru yiyeceği seçme, hazırlama, sunma ve insanların bundan keyif almasını sağlamak mottosuyla bir araya getirdik.

Her yerde bulamayacağınız, kendi alanında en iyi lezzetleri sunan ve farklı tatları deneyimleyebileceğiniz cafe ve restoranlarda satın alma süreci, hammadde tedariği, kontrol ve denetim gibi aşamalar kendi alanlarının profesyonelleri tarafından gerçekleştiriliyor.

Güler yüzlü servis, hizmet kalitesi ve hijyen yanında, modern, şık ve rahat bir atmosfer de benim için çok önemli diyorsanız, en iyi lezzetleri güvenle tatmanız için sizi 42 SHOPS’a bekliyoruz

 

Türk Lezzet Müzesi

Türk Lezzet Müzesi fikri; lezzete ve Türk Mutfağı’na olan tutkumuzla ortaya çıktı. Konsept 1,5 yıllık araştırma ve planlama döneminin ardından 2016 yılında olgunlaştı. Türk Lezzetlerine emek vermiş yöresel lokanta markalarını ve her yörenin kalitelive lezzet garantili ürünlerini satan dükkanlarını aynı çatı altında topladık ve 5 yıl içinde dünyanın farklı noktalarında en az 3 Türk Lezzet Müzesi daha açmayı planlıyoruz. Video’yu izlemek için lütfen tıklayınız.

 

Türk Lezzet Müzesi Mutfak Atölyesi

Kalite, hijyen, hizmet anlayışı, otantik Türk lezzet standartlarından ve bir miras bırakma hayallerimizden ödün vermemek için Türk Lezzet Müzesi içinde uzman bir ekip tarafından yönetilen Türk Lezzet Müzesi Mutfak Atölyesi’ni kurduk.

 

Türk Lezzet Müzesi Mutfak Atölyesi’nin Misyonu

 • Menü geliştirme desteği
 • Malzeme denetimi ve temini desteği
 • Hijyen ve sağlık denetimi
 • Aşçıların itibarını öne çıkarmak
 • Eğitim programları ve yarışmalar düzenlemek
 • Türk Mutfağı’nın itibarını yükseltmek
 •  

  Zino Club & Lounge

  Rafine atmosferi, sıcak ve modern tasarımı ile Maslak’ta özel bir mekan: Zino Club & Lounge.

  Dekorasyonuyla rahat ve keyifli bir ortam yaratan bu özel mekanda yoğun bir iş gününün yorgunluğunu atarken, dostlarınızla bir araya gelip güzel zaman geçirebilirsiniz.

  SİZİ ARAYALIM

  İLGİLENDİĞİNİZ TÜR