loader

MASLAK, ÖZLEDİĞİ GASTRONOMİ, EĞLENCE, SANAT VE ALIŞVERİŞ MAHALLESİNE KAVUŞUYOR

Farklı mimarisiyle 42 Maslak, her alanda olduğu gibi 42 Shops AVM’de de yaşam kalitesini artıran benzersiz ayrıntıları bir arada sunuyor. Gastronomi, eğlence, alışveriş ve sanatın buluştuğu sıra dışı bir alışveriş ve yaşam merkezi 42 Shops AVM; şehir merkezinde yaşayan modern bireyin tüm ihtiyaçları göz önünde bulundurularak tasarlandı.

Bay İnşaat’ın 41 yılı aşan köklü ve seçkin inşaat geçmişinin gücünü, itibarını ve vizyonunu yansıtan 42 Shops AVM; İç mimar Abdullah Burnaz’ın yeni nesil, kaliteli, şık ve nefes aldırmayı amaçlayan mekan anlayışıyla hayat buldu.

Farklı konseptlerde düzenlenen ve her damak tadına hitap eden gurme lezzetler sunan lokantaları, gece kulüpleri, 1.250 kişinin aynı anda yemek yiyebileceği Türk Lezzet Müzesi, açık hava sineması, fitness kulüpleri, çocuk eğlence merkezi, hobi ve aksesuar mağazaları, Klasik Otomobil Kulübü, 1000 m2’lik sanat galerileri ve 750 kişi kapasiteli Performans ve Gösteri Merkeziyle 42 Shops AVM; 2017’nin ilk aylarında misafirleriyle buluşacak.

İş, eğlence, sosyalleşme, spor, gastronomi, hobi ve sanatı seçkin markalarla işbirliği yaparak ilk kez bir araya getiren 42 Shops AVM; aralarında plazaları, rezidansları ve iş merkezleriyle İstanbul’un en değerli ve prestijli bölgesi Maslak’a bambaşka bir renk ve İstanbul şehir hayatına yepyeni bir dinamizm getirecek.

80 milyon dolar yatırımla yapılan ve senede 7.500.000 ziyaretçiyi ağırlaması beklenen 42 Shops AVM 27.500 m2 kiralanabilir açık ve kapalı alandan oluşuyor. Kiralamalarını ve danışmanlığını Tepe Emlak Yatırım İnşaat ve Ticaret A.Ş. üstleniyor.

Türkiye’nin ve Dünya’nın yenilikçi markalarını bir araya getiren 42 Shops AVM’de yer almak ve detaylı bilgi için:

TEPE EMLAK;
+90 312 266 01 11